.

.

5922423313F Dialight Optoelectronics Пакување од 300

5922423313F Dialight Optoelectronics Пакување од 300

мислење на клиентот:

DEN 696.00
Достапност
Во достапна форма

Категории : -Optoelectronics.Led Диоди - Коло Индикатори.Низи.Светлината Барови.Бар Графикони.LED Коло Индикатор 2 Висок Зелена (x, 1), Жолта (x 1) 2 V 30m A Круг со Domed Врвот, 3мм (T-1) Површината на Планината, Право Angle LED CBI ПРИЗМАТА BLVL YW/GRN TR SILManufacturer : -Dialight Series : - 592 : -Лента & Ролна (TR)Дел Статус : -Active Color : -Зелена (x 1)Жолта (x 1)на бранова Должина - Врвот : -572nm586nm Configuration : -2 High Current : -30m AMillicandela Оценка : -4mcd Green2mcd Yellow Viewing Агол : Леќа Тип : Леќа Стил : -Круг со Domed Top Lens Големина : -3.00 mm Dia Voltage Оценка : -2 VMounting Тип : -Површина Mount Right Angle Environmental & Извоз Класификации Доведе Слободни Статус / Ro HS Статус : -Води слободни / Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : -2 (1 Година).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите