.

.

FixtureDisplays® 6Watt A19, 480 Лумен, 5000K LED Сијалица FDK-A19-06-50К-60PK-НФ

FixtureDisplays® 6Watt A19, 480 Лумен, 5000K LED Сијалица FDK-A19-06-50К-60PK-НФ

мислење на клиентот:

DEN 2078.40
Достапност
Во достапна форма

60 PK 40 W Еквивалент LED Сијалица 5 K Дневна Светлина Dimmable LED Сијалица A19 LED Сијалица Ова ДОВЕДЕ A19 Сијалица е директна замена на постојните блескаво или флуоресцентни светилки без компромитирање на светлината.Оваа A19 произведува 480 lumens при конзумирање на само 6 watts на енергија. 5000 K Температура.Дневна светлина светла LED сијалица.E26 (АКА E27).Карактеристики : * OMNIDIRECTIONAL СВЕТЛИНА * НЕМА ТОКСИЧНИ МЕРКУР * БЕЗБЕДНОСТ ОБЛОЖЕНИ СТАКЛО ЗА да се ЗАГРОЗИ ОТПОР * ИНСТАНТ ПОЛНА ОСВЕТЛЕНОСТ * 85% ПОМАЛА ПОТРОШУВАЧКА на ЕНЕРГИЈА * $94 ВО ЖИВОТ ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА.Fixture Displays 6 Watt A19, 480 Лумен, 5000 K LED Сијалица FDK-A19-06-50К-60 PK-НФ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите