.

.

CMC_285_CTP Визуелни Комуникации Компанија - VCC Optoelectronics Пакување од 100

CMC_285_CTP Визуелни Комуникации Компанија - VCC Optoelectronics Пакување од 100

мислење на клиентот:

DEN 3292.80
Достапност
Во достапна форма

Категории : -Optoelectronics.Додатоци.Производителот : -Визуелни Комуникации Компанија - VCC.Дел Статус : -Активен. 5 MM ЛЕЌА се ОТВОРИ ENDEnvironmental & Извоз Класификации Доведе Слободни Статус / Ro HS Статус : -Води слободни / Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : -1 (Неограничено).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите