.

.

BBCVTREQA Ѕид Полица Нордиските Стил Модерна Едноставен Дизајн Ѕид-монтирани Полица на Ѕидот Виси Екранот се Залагаме За Куќа И Продавница Декорација Организатор И Ск?

BBCVTREQA Ѕид Полица Нордиските Стил Модерна Едноставен Дизајн Ѕид-монтирани Полица на Ѕидот Виси Екранот се

мислење на клиентот:

DEN 7847.52
Достапност
Во достапна форма

Едноставен дизајн и чисти линии ќе додадете современите се чувствуваат на вашиот декор и убава завршница ќе се дополнуваат вашата постоечка шема, дали модерен, рустикален или современи, ова чипка натпревари било декорација.Лесно да се откажам - Црна и бела метал дизајн на рамка, згодна, издржливи, здрав, mountable на ѕидовите и монтажа на хардвер.Оваа метална решетка може да се користи како складирање полица, ѕид екранот стојат, и чиста дневна соба позадина да ги красат вашата спална соба, дневна соба, канцеларија и кујна.Земјата-стил на ентериер - совршен за чување и прикажување, тоа ќе ви донесе некои рустикален стил и за разумни организација до вашиот дом, оваа прекрасна ѕид дрвена полица, само ги красат маса врвот, камин, влезот премин, празен ѕид помеѓу windows Space - користете тапа полици, перење полици, подлошки или фенови, итн.Разноврсна екранот се залагаме за производи, колекционерски предмети, мали растенија, играчки, накит, рамки, Божиќ украси, зачин тегли, итн, погодни за употреба во бања спални соби, дневни соби, канцеларии, кујни или долгорочна дома фото галерија стил foyer.Кујна полици, кујна полици може да биде поставен на било која површина, и лесно може да се избриша чисти.На микробранова печка управување ви овозможува лесно продавница микробранови печки, toasters, кафе машини, мали принтери, факс машини или други кујна/канцелариски апарати за да се направи вашиот дом почиста и чисти.Солиден и издржливи, на површината се влага доказ и корозија-отпорни, и мулти-функција-главната рамка обезбедува стабилност и голем капацитет за овој микробранова печка.Храна, садови и тави, чинии, чаши и други кујнски предмети може да биде поставен на горниот слој.Оваа полица намалува нередот и додава дополнителен простор за складирање во кујната.Користите било каде за да креирате повеќе простор за вертикална складирање.Да се направи целосна употреба на просторот за живеење, да се направи целосна употреба на просторот агли,Овој ѕид-монтирани полица може да се користи како складирање полица, ѕид-монтирани дисплеј багажник, едноставна дневна соба позадина, спална соба, дневна соба, канцеларија и кујна.Функција : 1. Заградата лесно може да се монтира на било кој ѕид со соодветна монтажа на материјали за да се создаде ефект на се суспендирани во воздух.2. Бидејќи овие mountable полиците се идеални за создавање на уникатен ѕид уметност, како и организирање и прикажување речиси ништо.Големина : ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата.Пакетот вклучува : 1 * помеѓу.Disclaimer Color : Должи на многу фактори (како што се лошо осветлување и подесувања на дисплеј), бои може да се разликуваат од тие на фотографиите.Големина : ве Молиме проверете мерење детали на сликата дел и во нашите опис за да се осигураме дека нашите производи се добро прилагодени за вас пред да ја купите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите