.

.

INLIFE Постоечкиот Ѕид Полици 4 парчиња Високо Сјајна Црна 31.5x9.3x1.5 МДФ

INLIFE Постоечкиот Ѕид Полици 4 парчиња Високо Сјајна Црна 31.5x9.3x1.5 МДФ

мислење на клиентот:

DEN 2447.76
Достапност
Во достапна форма

Овој сет од 4 стилски ѕид се прикаже полици се со цел да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива систем на монтирање, овој ѕид полица е лесно да се инсталира и да служи како совршено место да се одржи на предмети како што се награди, книги, колекционерски предмети, накит, итн.Оваа решетката е направен на квалитетот саќе МЕДИЈАПАН и метална рамка, која е стабилна и издржливи.Овој приказ полица е погоден за повеќето оркестарот и се врти празен ѕид во дизајн функција!. 【Задоволство Гаранција】Ние гарантираме клиенти да можат да се вратат на производи без причина во рок од 30 дена.И ние ќе се направи целосна наплата или замена по оштетен објект е вратени.Производителот нуди бесплатна замена на услуги за 6 месеци од датумот на купување.Ако имате било каков проблем со вашиот ред, pls контактирајте со нас преку е-маил прво, нашата служба за корисници тим ќе биде на располагање за работа на секое прашање!.Овој сет од 4 стилски ѕид се прикаже полици се со цел да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива систем на монтирање, овој ѕид полица е лесно да се инсталира и да служи како совршено место да се одржи на предмети како што се награди, книги, колекционерски предмети, накит, итн.Оваа решетката е направен на квалитетот саќе МЕДИЈАПАН и метална рамка, која е стабилна и издржливи.Овој приказ полица е погоден за повеќето оркестарот и се врти празен ѕид во дизајн функција!Боја : Висок сјај black Material : Саќе МДФ, metal Dimensions : 31.5" x 9.3" x 1.5" (L x W x H)Невидливи монтажа system Assembly е потребно : Yes Delivery содржи : 4 x Ѕид полица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите