.

.

WanDeela 36 Инчи Селски Ѕид Чување Полиците Дрво Виси Полици Ѕид Монтирани Долго Широк Недостаток Ѕид Shelving Единица Сет од 4 Декоративни Полици за Спалната соба Дневна Со

WanDeela 36 Инчи Селски Ѕид Чување Полиците Дрво Виси Полици Ѕид Монтирани Долго Широк Недостаток Ѕид Shelving

мислење на клиентот:

DEN 2699.76
Достапност
Во достапна форма

✅【100% АВТЕНТИЧНИ БОРОВИ ДРВА】Wan Deela селски ѕид монтирани лебди полица е направен од 100% САД Домашните Борови Дрва со природни дрво жито површината и еко-пријателски база на вода слика за рустикални и гроздобер изглед.Wan Deela ѕид виси полиците, цврсти дрвени полици за ѕид, селски дрво ѕид полиците ги организирате вашите дневни нередот и направете ја вашата соба уредни и чисти, прикажување на вашата сакана уметнички дела, семејни фотографии, награди, играчки и колекционерски предмети на ѕидот и украсете го вашиот дом со чувство на благородни убавина. ✅【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】Пакетот вклучува 4 Пакет Природно Дрво Виси Полиците и потребните хардверски, секоја полица мери 36" x 5.5" x 1.2" инчи, дебелина дрво плочи и цврсти загради се обезбеди моќен товарот капацитет, безбедно држи до 40lbs, ќе ви овозможи да ги покажат potted растенија, парфем, колекционерски предмети, свеќи, албуми, knick knacks, Цд-а, деца книги.Пополнете вашата празен ѕид простор со 1 или 2 поставува на нашата гроздобер рачно изработени лебди полици за ѕид и да додадете контакт на топлина и елеганција на секоја соба. ✅【ДОМА DEOCR ЅИД ПОЛИЦА】На гроздобер и селски дрво ѕид полица е и работата на уметноста и практичен објект.Со својот уникатен ретро стил и силна носивоста, на декоративни широк дебели дрвени лебди полица е навистина голем плус за секоја соба.Убава и разноврсна, совршен за инсталација во кујната, entryway, тоалет, спална соба, бања, ходникот, бар, провизии.Тоа е исто така одличен избор, како роденденски подарок, бебе туш подароци, Божиќ подарок, housewarming подарок за семејството и пријателите. ✅【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Сите потребни хардверски е вклучена, со што овие браун ѕид виси полиците, дебели дрвени складирање shelvs многу лесно да се соберат.Можете да ги инсталирате овие селски дрво виси полиците без проблеми во прашање на минути со детални инструкции за инсталација.Достапни во 16, 20, 24, 30, 36, 40, 48 инчи браун широк лебди полиците, DIY организираат овие долги дрвени полици за ѕид оркестарот, природни цврсто дрво виси публикации да светне вашиот простор според вашите желби. ✅【ЗОШТО го ИЗБЕРЕ НАШИОТ ЅИД ПОЛИЦИ】Wan Deela цврсто дрво виси полици за ѕид е carbonized на 600°F, водоотпорен и отпорност на корозија, украсени со ретро метал арматура, гроздобер и привлечни.Совршена како декоративни екранот полица, виси екранот полица на ѕидот оркестарот, селски браун farmhouse лебди полица.Ние нудиме 48-месечен гарантен и долгорочни упатство за инсталација на нашите производи.Ве молиме контактирајте со нас секогаш кога имате било какви прашања пред или по купувањето.Боја : Гроздобер Браун.Материјал : 100% Автентични САД Борови Дрва.Големина : 2/3/4 Пакет Постоечкиот Ѕид Полица, Секое дрво одбор големина 16/20/24/30/36/40/48 x 5.5 x 1.2 инч.Лесен за Инсталација : Сув Ѕид & Тешко Ѕид Хардвер сите вклучени.Wan Deela селски farmhouse лебди полица, farmhouse shelving единица, селски дрво виси полиците се селски и стилски, во голема мера ги зголемува вертикална простор користење, совршен за изложен на вашиот повеќето сакаше оркестарот, фотографии, растенија, трофеи и колекционерски предмети, да ви помогне да се направи целосна употреба на празниот ѕид.Спецификации : .Боја : Гроздобер Brown Material : 100% Автентични САД Борови Wood Size : 2/3/4 Пакет Постоечкиот Ѕид Полица, Секое дрво одбор големина 16/20/24/30/36/40/48 x 5.5 x 1.2 inch Easy да се Инсталира : Сув Ѕид & Тешко Ѕид Хардвер сите вклучени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите