.

.

Kesio Ѕид-Монтирани Полица Ковано Железо Мрежа Перфорација-Слободен Полица на Ѕидот Складирање Рек Полица за Складирање Кабинет за Спалната соба Дневна Соба и Купат?

Kesio Ѕид-Монтирани Полица Ковано Железо Мрежа Перфорација-Слободен Полица на Ѕидот Складирање Рек Полица за

мислење на клиентот:

DEN 1392.00
Достапност
Во достапна форма

Estante де exhibición едноставна : он estante flotante де diseño едноставна compuesto por resistentes tableros де madera де пауловнија y soportes де метал един recubrimiento en polvo.Es muy adecuado став exhibir y almacenar objetos де colección, plantas pequeñas, animales de peluche, итн.Estante де almacenamiento funcional : se utiliza став agregar espacio де almacenamiento adicional став almacenar y organizar artículos pequeños о desordenados en el dormitorio, baño, cocina, итн.Es muy adecuado став limpiar ел mostrador.Estante де споредено rústico-един он estilo rústico, един madera един acabado ал fuego y soportes де метал индустриски, puede agregar decoración о боја на cualquier espacio де ла споредено.Robusto y fácil де instalar, súper resistente, instrucciones fáciles де seguir y todo el хардвер де montaje incluido, súper fácil де ensamblar e instalar.Opciones de regalo únicas : estos estantes resistentes deben самоевалуација, regalos ideales став exhibir coleccionables, фотографии, libros, арт, итн.Боја : како што е прикажано на сликата, големина : 32*30*9cm, материјал : железо + дрва Можете да добиете креативна на ѕидот без трошење многу пари.Ако сакате да се зголеми вашиот простор, но не постои доволно простор за зголемување тоа, ве молиме да се разгледа вертикална наместо хоризонтална помеѓу.Можете да ги зачувувате фото рамки, potted растенија, мали книги и други предмети на нив.Во прилог на функцијата на полица, ја разгледа целокупниот стил на вашата соба.Овие селски лебди полиците се едноставен и елегантен, погоден за различни ѕидови и простории, и ги красат целата соба добро.Овие цврсти дрвени полици се направени од пауловнија дрво, кое може да и заштити вашите вредности.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите