.

.

7x40MM Метална Завртка Назад Дрво Скок Студ за Кожа Занает Скок Заковки Чевли Облека Декорација 10 Компјутери (Црвено)

7x40MM Метална Завртка Назад Дрво Скок Студ за Кожа Занает Скок Заковки Чевли Облека Декорација 10 Компјутери

мислење на клиентот:

DEN 278.16
Достапност
Во достапна форма

Висока густина : направен на квалитет бакар, тоа е цврсти и издржливи.Површината е electroplated што го прави има одлична отпорност на корозија и ' рѓа.Различни бои : 4 различни бои за да изберете во зависност од вашата потреба.Боја : Златна/ Сино/ Red/ Silver (Опција).Доаѓаат со 10 парчиња занитвам со завртка.Секој мерки 40mm висина и 7mm дијаметар база.Лесен за користење : секој занитвам доаѓа со завртка која што е удобен за вашата апликација.Широка Примена : Идеални за украсување на вашите чанти, ремени, кожни нараквици, чевли, ракавици, чанти, капи.Исто така погоден за сите видови на уметност и кожа занаети и облека одлуки.Задоволство Гаранција : Било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви стигне на soonest!Се надевам дека ви се допаѓа !Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет и да се обезбеди гаранција нив 5 ѕвезди на услуги.Ве молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење.Удар дупка за монтажа позиција, тогаш стави занитвам во дупката, затегнете ја завртката конечно.Материјал : Бакар.Тежина : Околу.67.7 g/ 2.4 оз.Големина : Прибл.7 * 40mm/ 0.3 * во 1.6.Дијаметар : 7mm/ 0.3 во.Количина : 10 компјутери.Боја : Златна/ Сино/ Red/ Silver (Опција).Материјал : Copper Weight : Прибл.67.7 g/ 2.4 oz Size : Прибл.7 * 40mm/ 0.3 * 1.6 in Diameter : 7mm/ 0.3 in Quantity : 10 pcs Color : Златна/ Сино/ Red/ Silver (Опција).

Клучни карактеристики

Material:
Copper

Им се допаѓа и на купувачите