.

.

50 Поставите Кожа Заковки Комплет Обврзувачки Занитвам Чист Бакар Рамна Глава Studs Завртки Помине Заковки Кожа Заковки, Поставување на Алатки 8мм(Злато)

50 Поставите Кожа Заковки Комплет Обврзувачки Занитвам Чист Бакар Рамна Глава Studs Завртки Помине Заковки Кожа

мислење на клиентот:

DEN 228.00
Достапност
Во достапна форма

【Висок Квалитет】Electroplated со висок квалитет месинг материјал, анти-корозија, анти-стареењето, не-исчезнува, издржливи.Може да се користи подолго време и не е лесно да се оштети, се многу практични. 【Широко се Користи】Погодни за украсување на вашите чанти, ремени, чанти, кожни нараквици, чевли, капи, и сите видови на уметност и DIY кожа занаети.Носи многу погодности за да вашата кожа производство. 【Она што Ќе Добиете за】50 x Заковки, 50 x Завртки, Може да се сретнат разни потреби. 【Лесен за Употреба】Лесен за инсталација и лесен за декорација на вашите предмети.Лесно да одговара и идеален за замена на стари или скршени додатоци.Голема DIY занаети & декорација материјали. 【Бои】кожа studs комплет доаѓаат со убаво асортиман на бои(Златна, Сребрена, Пиштол боја, Бронза), кои се одлични за вас различни кожа проекти.Спецификација : Предмет Тип : Занитвам Состојба : 100% сосема нов Материјал : Бакар Боја : Злато, Сребро, Пиштол боја, Бронза (изборен) Занитвам Големина : Прибл. 9.5x8mm/0.4x0.3во, дебелина : прибл. 2mm/0.08 во Круг дупка со дијаметар : прибл. 4mm/0.16 во Пакет Листата : 50 x Заковки 50 x Завртки.

Клучни карактеристики

Item Type:
Rivet
Condition:
100% brand new
Material:
Copper
Color:
Gold, Silver, Gun color, Bronze (optional)
Rivet Size:
Approx. 9.5x8mm/0.4x0.3in, thickness
Round hole diameter:
approx. 4mm/0.16in
Package List:
50 x Rivets :
50 x Screws :

Им се допаѓа и на купувачите