.

.

GERYUXA LeatherLeather, Кожа од автомобилската Индустрија, Кожа Хоби Коњ Кожа Кријат Занаети Инструментално Шиење Хоби Работилница, рачно изработени Занаетчиски Материјали-

GERYUXA LeatherLeather, Кожа од автомобилската Индустрија, Кожа Хоби Коњ Кожа Кријат Занаети Инструментално

мислење на клиентот:

DEN 1418.40
Достапност
Во достапна форма

☞ Предностите На Нашата Кожа : Анти-солза,Анти-нула,Мека И Еластична,Добра Кожа се Чувствуваат.Карактеристики : Моќен Кожа,Чувствуваат Отпорност На Триење И Нула Отпор,Одлична Водоотпорност,Прифатлива.Многу Прекрасни Бои И Големини, За Да Изберете Од.Ве Молиме Имајте Во Предвид Примерок Големини Се Приближни. ☞ Ткаенина Leatherette-апликација Област : Мека Дома Центар Торба/Троседот/Автомобил/Багаж/ Diy рачно изработени Лаптоп,Уметност,Занает,Алатка,Печат,Шиење,Скулптури И Слободно време за Шиење. ☞ Faux Кожа Ткаенина-карактеристики : 1.Целосна Текстура,Мазна Дрво,Уредни Рабови,Силна Густина Дизајн,Одлична Цврстина 2.Внимателно Одбрани Високо-квалитетна Мека Кожа,Отпорност на Триење И Нула Отпор,Добра Допир,Одлична Еластичност 3.Мрежа На Грбот,Повеќе Издржливост. ☞ Faux Кожа ткаенина— Големина На : : 1,6 m,Должина : 1,6×1m,Дебелина : 0,6 мм,Купи Повеќе Парчиња Без Сечење.1 M = 3,3 Ft.Најдолг Тек Е 30 Метри.Добредојдовте На Нашата Продавница,Ние Гарантираме За Квалитетот На Стоката.Се Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг.☆ Материјал : Кожа ткаенина☆ Кожа Употреба : Дома Мека Торба / Троседот / столче / Багаж / Лаптоп / Diy Стариот Мебел замена☆ Забелешки : 1.Поради Прирачник За Мерење,Ќе Има Некоја Грешка Од 1-3 Cm Во Големина,Ве Молам Прости Ми.2.Во Однос На Хроматските Аберации,Ќе Има Мало Хроматските Аберации Се Должи На Разликата Во Стрелаштво Светлина.Врз Основа На Вистински Производ.Молам Да Се Excused3.Ние Ќе Се Обезбеди Најдобра Услуга И Најдобрите Шопинг Искуство За Секој Клиент.За Да Се Обезбеди Задоволително Цел,Ве Молиме Да Обезбеди Димензии Во Упатствата.Ако Не Сте Сигурни За Големината,Ве Молиме Да Ни Испратите Коментар.4.Овој Производ Е Само Еден Благ Вкус (На Вкус Ќе Исчезнат Откако Ќе Бидат Оставени За Два Дена)5.Имаме Многу Слични Популарни Производи,Ве Молиме Да Внесете Нашата Продавница И Ние Ќе Ви Каже Уникатни Стилови И Специјални Производи.☆ Услуга : Можете Да не Контактирате Директно Во Процесот На Купување,Или Ако Наидете на Проблеми По Купувањето,Ние Дефинитивно Ќе Ви Даде 100% Задоволителен одговор!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите