.

.

Тока-Надолу Куче-leashes

Тока-Надолу Куче-leashes

мислење на клиентот:

DEN 526.80
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Димензии на Производот е 1"H x 8"L x 1.5"W. трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат, Тоа е направен од високо-густина полиестер и метален хардвер.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на јаки достапни.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и челик хардвер.На поводник е достапен во различни димензии со 0.5, 1.0 или од 1,5 инчен paints and 4 или 6 нога должини.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите