.

.

Тока-Надолу Куче Поводник Argyle Црна, Сива Пурпурна 6 Метри 1.0 Инчен Широк

Тока-Надолу Куче Поводник Argyle Црна, Сива Пурпурна 6 Метри 1.0 Инчен Широк

мислење на клиентот:

DEN 526.80
Достапност
Во достапна форма

Оваа поводник е 6 метри и 1" широк.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и метален хардвер.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на јаки достапни.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и челик хардвер.На поводник е достапен во различни димензии со 0.5, 1.0 или од 1,5 инчен paints and 4 или 6 нога должини.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите