.

.

CYcaibang Леќа Додатоци JUNESTAR за Xiaomi Xiaoyi Yi II 4K Спорт Акција Камера Proffesional HD Тенок MCUV Филтер Леќа

CYcaibang Леќа Додатоци JUNESTAR за Xiaomi Xiaoyi Yi II 4K Спорт Акција Камера Proffesional HD Тенок MCUV Филтер

мислење на клиентот:

DEN 2193.60
Достапност
Во достапна форма

Оригинален квалитет, квалитетот е загарантирана.Ова е леќа капи за дигитална камера, оригинален квалитет, совршен натпревар, лесно да се инсталира.JUNESTAR за Xiaomi Xiaoyi Yi II 4 K Спорт Акција Камера Proffesional HD Тенок MCUV Филтер Леќа.Оригинален квалитет, квалитетот е загарантирана.Ова е lcd екран заштитник за дигитална камера, оригинален квалитет, совршен натпревар, лесно да се инсталира.1. 100% Сосема нов и висок квалитет!2. На polarizer е-мора да има оптички филтер за пејзаж фотографи како тоа може да се потемни сино небо, зголемување на боја сатурација и изнесам детали во облаците. 3. Обезбедува боја и контраст подобрување дека некои филмови се дури и шут во текот на користење на polarizer да се елиминира одраз на човековата кожа со драматичен ефект. 4. На polarizer исто така ги отстранува отсјај од не-метални површини, како што се windows и вода. 5. Боја сатурација во целина, а особено на отворено, може да биде значително подобрена.6. Специјално дизајнирани за Xiaomi Xiaoyi Yi II 4 K спорт акција камера.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите