.

.

Homyl на камерата Леќи на Камерата Заштитник Худ Додаток 52mm Квадратен Облик Завртка Планината Универзална

Homyl на камерата Леќи на Камерата Заштитник Худ Додаток 52mm Квадратен Облик Завртка Планината Универзална

мислење на клиентот:

DEN 359.52
Достапност
Во достапна форма

* Намалување на пречки светлина за да внесете леќите на камерата и заштита на леќите на камерата од нула, влијанието и други оштетувања. * За , , , , Yongnuo, , Zeiss, Panasonic, , Tarmon, Олимп, , Leica, Voigtlaender и други dslr фото / mirrorless на камерата леќи на камерата. * Со завртка планината да инсталирате повеќе лесно. * 52mm на камерата Леќи на Камерата Худ Плоштадот Заштитник Додаток за Полнење. * Погоден за telephoto леќа, стандарден објектив и широк агол леќа. (не се погодни за ултра широк агол леќа, со vignette).Опис : - 52mm на камерата Леќи на Камерата Худ Плоштадот Заштитник Додаток за Полнење. - За , , , , Yongnuo, , Zeiss, Panasonic, , Tarmon, Олимп, , Leica, Voigtlaender и други dslr фото / mirrorless на камерата леќи на камерата. - Намалување на пречки светлина за да внесете леќите на камерата и заштита на леќите на камерата од нула, влијанието и други оштетувања. - Со завртка планината да инсталирате повеќе лесно. - Погоден за telephoto леќа, стандарден објектив и широк агол леќа. (не се погодни за ултра широк агол леќа, со vignette)Спецификација : - Материјал : ABS Пластика - Големина : 6.5х5.7 cm/2.6x2.2 inch Package Вклучува : 1x 52mm Леќа Hood Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите