.

.

VSDISPLAY Одговара за Малина Пи 13.3 1920x1080 400nit IPS LCD NV133FHM-N59with HD-МИ LCD Контролер Одбор

VSDISPLAY Одговара за Малина Пи 13.3 1920x1080 400nit IPS LCD NV133FHM-N59with HD-МИ LCD Контролер Одбор

мислење на клиентот:

DEN 2760.00
Достапност
Во достапна форма

13.3" IPS LCD Екран NV133 FHM-N59 : Brightness 400 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 800 : 1 (Typ.) (TM).Агол На Гледање 89/89/89/89 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу].HDMI LCD Одбор Работи за овој LCD , се бара Внесување Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Видео Внесување : HDMI Верзија 1.4 Аудио Излез : Говорникот.Поддршка на Говорникот 4ohm 2 W или 8ohm 1.5 W. Пакување листа : 1× HDMI LCD Контролер Одбор 1× 13.3 инчен NV133 FHM-N59 1920 X1080 IPS LCD Екран 1× Сигнал Кабел 1× Тастатура Со Кабел(ви Помогне да се забележи , не постои адаптер во пакување листа).LCD Контролер Одбор : HD-МИ LCD Одбор Работи за 30 Pin e DP LCD Интерфејс Screen Input Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не На Текст Signal Standby Модел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите