.

.

Слем Latch Изведат Круг се Повлече Latch (OWACH АЛ-958-1) за Брод Палубата RV Кабинет Вратата Фиоки го Замени Southco М1-61 Притисни-за-Затвори (Црна, 1/4 Врата, Не Заклучување)

Слем Latch Изведат Круг се Повлече Latch (OWACH АЛ-958-1) за Брод Палубата RV Кабинет Вратата Фиоки го Замени

мислење на клиентот:

DEN 227.76
Достапност
Во достапна форма

2" круг-дупка за инсталација. 0.075"-0.275" врата дебелина (2mm-7mm).Нерѓосувачки челик завртки и чувар.На рамна профил и лесна инсталација го прави овој latch совршен за решетки, livewells, електрични куќишта, како и други прегради на вашиот брод.Слем Latch,Притисни-за-Затворете Latch за Брод Изведат Фабрика, на ОЕМ, со Висок Квалитет, Замена за Southco М1-61, Црна, Пластични АЛ-958-1, Без Заклучување Вклучуваат : 1 latch, 1 чувар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите