.

.

Сали Хансен Ноктите Боја, Пламен На, 0.33 Унца

Сали Хансен Ноктите Боја, Пламен На, 0.33 Унца

мислење на клиентот:

DEN 142.80
Достапност
Во достапна форма

Ништо нема да се намалат овие нокти Вода да тренингот, ден во ден и надвор.Секојдневно одбрана од водата се носат, нон-стоп сјај, мелени природен бисер испорача високо влијание, сјајна боја.Нова тројна сјај : ајде дожд, дојде сјај, блесок, сјај.Нова тројна сјај на ноктите боја; ultimate shield комплекс за секојдневна одбрана од водата се носат.Ништо нема да се намалат овие нокти.Вода да се тренингот, ден во ден и надвор.Секојдневно одбрана од водата се носат, нон-стоп сјај, мелени природен бисер испорача високо влијание, сјајна боја.Нова тројна сјај : ајде дожд, дојде сјај, блесок, сјај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите