.

.

Yayoge Yvelle Помине Превез Гел лак Не Токсични лак - Вегетаријанска храна, Природни Халал лак, Навлажнувачки 18 Слободен Ноктот за полски за Девојки (Eclipse & Ноќен цвет)

Yayoge Yvelle Помине Превез Гел лак Не Токсични лак - Вегетаријанска храна, Природни Халал лак, Навлажнувачки

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

❤Здрава и дише лак : Сите Yvelle помине превез гел полирање се 100% вегетаријанската и суровост-бесплатно, и никогаш не биле тестирани на животни.Нашите лак не содржи 18 надразнувачки хемикалии како што се токсични супстанции, TPHP, toluene, формалдехид или DBP.Нашите лак е погоден за секого, вклучувајќи ги и бремени жени, деца од сите возрасти и алергија на страдалниците. ❤Најдобар четка : yvelle помине превез помине четка е најдобриот полски четка за нашите лак, избрани од стотици четки по илјадници тестирања.Тоа е 100% природна растителна основа влакната, погоден за различни ноктите големини, и може да биде брз и дури , Непречено да се применуваат лак на ноктите. ❤Лесен за користење : Yvelle помине превез гел лак е супер лесен за употреба!Можете да се чисти вашиот ноктите, ќе се применуваат полирање, и врвот палта.Без УВ ламба или LED светилка помине фен е потребно.Нека се исуши за само 30 секунди за секој слој.Можете лесно може да заврши на убави нокти дома.Исто така, отстранување е бриз,и тоа може да биде лесно да се отстрани од триење со алкохол!. ❤Совршен подарок : исклучителна пакување, тоа е совршен подарок за било која жена или девојка која е опседната со лак.Убави бои може да се направи да се издвоите за секоја прилика.Мала тежина, лесно да се носат, можете да добиете прекрасни раце веднаш. ❤Yvelle квалитетна услуга : Ставање на клиентите прво е нашата цел.Ние и ветуваме да се грижи и да ги заштити вашите нокти сериозно, и да знаете најновите бои и ефекти, така што ќе може да имате сјајна, професионални и долготраен изглед.Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобрите производи по најдобри цени.Секогаш се обезбеди внимателен 24-час e-mail услугата и за замена или рефундирање на услугата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Среќен шопинг!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите