.

.

senvenski Гел лак Бела Црна, Сребрена Сива Сјајот на Бојата се Менува Термички Магнетни Мачка Очи Расположение Температура Камелеон Подарок Впие Исклучување УВ LED Умет?

senvenski Гел лак Бела Црна, Сребрена Сива Сјајот на Бојата се Менува Термички Магнетни Мачка Очи Расположение

мислење на клиентот:

DEN 707.76
Достапност
Во достапна форма

Не Токсични : направен од страна на не токсични и безопасно смола;Здрави,животната средина,пријателски;.Лесна Апликација : Лек под УВ или LED Светилка за 90-120 секунди; Основата и Врвот грб потребно; За професионални салон за убавина продавница и дома лична употреба; Ако гел се чувствува дебели или вулгарен, ставете го во топла вода за 1-2 минути, отстранете ги од водата и се тресат добро;.Поставен : Фантастична 3 D cat eye effect; Боја се Менува ефект; светла и сјајна;.Долготрајни : 21-ден висок сјај носат,За како полски,Носи како Гел,Исклучен во минути; Тоа е соодветно за посебни прилики,како што се свадби и за обичните;.Пакет : 3 шишиња лак+1 шишиња боја се менува лак+2 шишиња мачка очи лак; Било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате директно преку порака.Тоа е идеален подарок за член на семејството или пријател за родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Мајки Ден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година или други фестивали.Боите се светла и сјајна; 6 домот прекрасни француски Маникир гел лак поставите Црвено - Розова Жолта Зелена Сина, Пурпурна гел лак на популарни и трендовски бои.Не Toxin Состојка ја прави безбедно и има низок мирис; Holographic, органски, природни, еколошки, пријателски.Лек под УВ или LED Светилка за 90-120 секунди; Основата и Врвот грб се потребни; За професионални салон за убавина продавница и DIY помине уметност дома.Со соодветна пријава, траат најмалку 3 недели.Тоа е соодветна за посебни прилики, како што се свадби и за повик.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите