.

.

My-Нахален Девојка 20TIPS Semicured Гел Ноктите Уметност Заврши Светло Розова Вистински Гел лак на Ноктите Ленти со Мини LED Светло Датотека и Дрвен Стап MSG014-001 (MSG014-001)

My-Нахален Девојка 20TIPS Semicured Гел Ноктите Уметност Заврши Светло Розова Вистински Гел лак на Ноктите Ленти

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Содржи : 1 Лист на Ноктите Заврши + 1 Датотека+1 Дрвен Стап+1 Мини LED Светло (лесно да се примени).Вистински гел лак Wrape : Нов стил полу-излечи гел ноктите ленти се направени од вистински гел лак состојки;.Јасно совети за подобро, изберете вистинската големина која одговара на вашите нокти, кора исклучување на заштитни филмови, место на прст ноктите нежно, користете мали дрвен стап да притиснете и израмните рабовите на ноктите, отстранување на вишокот на гел на ноктите со една датотека, се излечи гел ноктите за 60seconds да се направи тоа посилно и посилно и повеќе сјајни;.Доаѓа со мини USB LED Светло, кратко притиснете го копчето за да се 45 секунди, долго притиснете го копчето за да биде 60 секунди, ако е 60 секунди, не е доволно за да добиете повеќе од 60 секунди за да бидете сигурни дека гелот е сува.Користете дрвен стап да се укине гел ноктите обвива исклучите вашите нокти, и чистење на вашите нокти со памук влошки за отстранување на лево лепак.Еден Сет на 1 Лист на Ноктите Заврши + 1 Датотека+1 Дрвен Стап+1 Мини LED Светло.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите