.

.

СНС Ноктите Потопување во Прав Течен Гел - E. Врска Рефил (2.0 мл)

СНС Ноктите Потопување во Прав Течен Гел - E. Врска Рефил (2.0 мл)

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

Се препорачува за мрсна заноктиците да промовира цврста печат и негуваат ноктите.Се ПРЕПОРАЧУВА УПОТРЕБА : се Применува на подлогата на ноктот пред примена на Гел База или било Потопување во Прав. Забелешка : Ако Пред-Врзани производи се користат, E. A. Обврзници не е потребна.Се препорачува за мрсна заноктиците да промовира цврста печат и негуваат ноктите.Се ПРЕПОРАЧУВА УПОТРЕБА : се Применува на подлогата на ноктот пред примена на Гел База или било Потопување во Прав.Забелешка : Ако Пред-Врзани производи се користат, E. A. Обврзници не е потребна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите