.

.

Orly Гел FX Ноктите Боја, Тиара, 0.3 Унца

Orly Гел FX Ноктите Боја, Тиара, 0.3 Унца

мислење на клиентот:

DEN 273.60
Достапност
Во достапна форма

Професионален квалитет.Направен во САД.Анти-чип.Овој долготраен, сигурен и стилски гел лак од Orly не е обичен гел за нокти систем.Антиоксидантни витамини а и Е помогне да се промовира здрава ноктите додека про-витамин Б5 ја штити структурата на природни нокти.Тоа е една од еден вид формула, одликувајќи се со нови LED светло лекување технологија, суши во половина од времето и обезбедува неверојатно издржлива, чип-слободен маникир за 2 недели, со супериорен сјај и лесно отстранување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите