.

.

Рефлексивни Мачка Очи лак, Сјајот Дијамант Нокти Гел, Супер Пенливи Гел лак, Блесок Заврши и Долго Трае, Шарени Скршени Дијамант Гел лак (A, 06)

Рефлексивни Мачка Очи лак, Сјајот Дијамант Нокти Гел, Супер Пенливи Гел лак, Блесок Заврши и Долго Трае, Шарени

мислење на клиентот:

DEN 366.00
Достапност
Во достапна форма

【Популарни Ласерски Елемент】Пенливи дијаманти во комбинација со ласер елементи.Направи вашите нокти стојат надвор и сјај. 【Повеќе Шармантна Мачка Очи Ефекти】Со овој Holo мачка очи лак можете да изпускам шармот на жените во секое време и секаде, станува фокус на публиката. 【Здрава】Ласерски Дијамант Мачка Очи лак е направен од Природни Смола која е Безопасна Смола, НЕ-ТОКСИЧНИ, Еколошки, Високо ниво на Квалитет и Ниска Мирис. 【Впие-оф УВ/LED Светилка лак】Ноктите Гел лак Поставите бара да се впие исклучување на УВ ламба за 60 секунди или LED светилка за 120 секунди, тоа може долго да трае 30 дена, со соодветно се применуваат. 【Потсетник】 Различни база на бои и различни ноктите форми ќе бидат различни ефекти.Избегне директна сончева светлина.Задржи овој производ надвор од дофат на деца.Функција : Користете чистење да се отстрани леплива остатоци од вашите нокти.Потоа, користете негување cuticle масло да се reinject влага во cuticle и кожата околу ноктите.Како да го користите : Отстранување на маснотии од површината на ноктите, ќе се применуваат буквар на абажур за 60 дик onds нанесете тенок слој на шарени нокти полски.Капак на слободен раб.Осветлете за шеесет секунди се Повторува вториот тенок слој на лак за нокти.Осветлете за шеесет секунди се Применуваат topcoat.Капак на слободен раб.Светлината беше на за шеесет секунди.Бојата може да ги одржуваат сјај за период до 30 дена, и топол печат боја е задолжително, погоден за различни прилики Потсетување : Овој производ мора да се користи со ноктите фототерапија машина, лак не е дозволено, а што не е дозволено да се исуши директно се Задржи запечатени : Избегнувајте директна сончева светлина.Задржи овој производ надвор од дофатот на children.Net содржина : 15ml Тежина : 47.5 grams Package содржина : 1 x лак.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите