.

.

Ив Сент Лорен Ла Laque Couture, 04 Corail Colisee, 0.34 Унца

Ив Сент Лорен Ла Laque Couture, 04 Corail Colisee, 0.34 Унца

мислење на клиентот:

DEN 790.80
Достапност
Во достапна форма

Оваа концентрирана ноктите боја останува интензивно со сјај и задржете за најмалку четири дена.Неговата формула е брз време на сушење.Нова нарачана четка која ви овозможува лесна и брза апликација.Оваа концентрирана ноктите боја останува интензивно со сјај и задржете за најмалку четири дена.Неговата формула е брз време на сушење и доаѓа со нова нарачана четка која ви овозможува лесна и брза апликација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите