.

.

L. A. Бои, Сјај Поп Лак, Светкавиот-Розова, 0.17 Течност Унца

L. A. Бои, Сјај Поп Лак, Светкавиот-Розова, 0.17 Течност Унца

мислење на клиентот:

DEN 305.76
Достапност
Во достапна форма

2-во-1 полски.Се создаде мулти-димензионална изгледа.Блескави комбинации на бои.Боја : Светкавиот (Розова).Донесување на DIY помине уметност за да на следното ниво, Сјајот менито што се комбинација од лак и сјајот во удобен и лесен за употреба пакет.Сјајот се сместени во врвот на лак шише и лесно ја излева на флип-топ кап.Сјајот менито што е достапна во шест прекрасен комбинации на бои - правење на ноктите поп со сјај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите