.

.

Kiara Небото Се Натопи Од Суштинско Значење Печат Заштита Рефил. Горниот Слој полски Рефил за Прав Нокти, 2 Унци

Kiara Небото Се Натопи Од Суштинско Значење Печат Заштита Рефил. Горниот Слој полски Рефил за Прав Нокти, 2

мислење на клиентот:

DEN 529.92
Достапност
Во достапна форма

НОКТИТЕ СЕ НАТОПИ ПЕЧАТ ЗАШТИТА.Се посилни и природни долготрајни ноктите со нашите лесен-за-користење натопи печат заштита слој.Kiara Небото Јасно Натопи Печат Заштита е формулиран без груби хемикалии и со додадени витамини и калциум за зајакнување на природни нокти.ЧЕКОР #3. Оваа доградба на акрилни нокти sealer се користи за да се зацврстуваат прав и печат сите претходни палта така ноктите може да биде drilled, поднесена, и buffed.Никогаш не работат надвор на производот со оваа рефил серија.ПРО УБАВИНА.Изложен на собирање на натопи прав, гел полирање, ноктите лакови, LED светла, pedi пакети и боја колекции, Kiara Небото е направено од страна на професионалци за професионалци со страст за врвни производи и бои што се појави.ИЗГРАДЕН ДА ГИ ИНСПИРИРА.Ние ја разбираме важноста на обезбедување на лесен-за-користење, квалитет на производи до сите помине уметници на светот.Нашата цел е да го споделат своето професионално знаење и продолжи едукација и инспиративна иднина талентирани помине уметници.ЦЕНТРАЛНА КАЛИФОРНИЈА & BEYOND.Она што започна во Централна Калифорнија и продолжува да trickle до повеќе од 65 земји, ние донесе игра-се менува и шоу-запирање на производи за салони за целиот свет.Kiara Небото Професионални Ноктите е греење до Калифорнија централната долина за над 15 години со нашите топли и трендовски бои!Страстни за боја и целокупната прекрасни нокти, ние се стремиме да се донесе нови и подобрени производи да помине индустрија.НАТОПИ ПЕЧАТ ЗАШТИТА на поздрава алтернатива за нокти додатоци, на Kiara Небото Натопи Печат Заштита се чувствува светло и природно и е направен без груби хемикалии.Со овој помине производ, на клиентите ќе уживаат во посилна, лесни и долготрајни ноктите.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : третиот чекор во нашите натопи систем е нашиот печат заштита полски.Оваа 2oz рефил шише има лесен-за-користење конус spout што го прави refilling натопи од суштинско значење шишиња лесно и хаос слободни.УБАВИНАТА БЕЗ СУРОВОСТ Користејќи Убавина Без Суровост како нашата мисија изјава, само гвинеја свињи ние тест на нашата подготвени тим на персоналот.Ние веруваме во резервираат нашите производи за страсни луѓе во индустријата за убавина кои добредојдовте на иновативни производи и следното ниво на ноктите.МЕЃУНАРОДНИ БОЈА Брзиот раст има ни овозможи да се прошири во нашата 80,000 квадратни метри производство објект и седиштето која работи на љубов и гордост во сите ние го правиме.Достапни во целиот свет, нашите производи се во моментов се врши во повеќе од 65 земји!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите