.

.

Сали Хансен Тешко како Ноктите Xtreme Носат Ноктите Боја, Тешки Метали, 0.4 Течност Унца

Сали Хансен Тешко како Ноктите Xtreme Носат Ноктите Боја, Тешки Метали, 0.4 Течност Унца

мислење на клиентот:

DEN 950.40
Достапност
Во достапна форма

Одговараат на вашите нокти на вашето расположение!.Ноктите боја покрива само на еден грб, брилијантно.Перфекционист Четка контури на било помине, па боја секогаш глајд модели на прецизно и брзо, беспрекорно.Ексклузивно Flexiglass Сложена комбинација од прекрасна, брилијантен сјај и супер-силна носат.Сали Хансен, Америка #1 за продажба на бренд на ноктите боја и грижа, обезбедува иновативни решенија за секој ноктите грижа проблем и модерни бои за секој маникир и педикир треба.Сали Хансен нуди на тренд ноктите боја и помине уметност essentials; efficacious производи за нега за здрави нокти; ефикасен и лесен-за-користење убавина алатки; и широка палета на ласкави нога шминка и косата отстранување решенија.Сали Хансен, во партнерство со Madeline Пул, бренд на Глобалната Ноктите Боја Амбасадор, ви помага да се создаде изгледа дека се чувствува професионални уште е лесно да се постигне дома.Одговараат на вашите нокти на вашето расположение!Забава, трендовски нијанси - се соберат сите нив и да го промените вашиот лак толку често колку што сакате!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите