.

.

Carahere Mens Лак Врски Рачно Изработени Пред-Врзани Роман Забава Шема Лак Врски За Мажи

Carahere Mens Лак Врски Рачно Изработени Пред-Врзани Роман Забава Шема Лак Врски За Мажи

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Микрофибер,Полиестер.Материјал : 100% Полиестер Микрофибер.Рачно изработени со Висок Квалитет на Ткаенина.Лак Вратоврска Големина : Околу 4.72 инчен (ширина) x 2.36 инчен (висина) .Одговара : Возрасни Мажи Изгледа Како Совршен Џентлмен Додека ги покажувате Вашата Личност Во Овој Додатоци Лак Вратоврска.Овој Лак Вратоврска Е Сигурен Да Донесе Некои Yuletide Навиваат За Вашиот Следен Одмор Собир.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите