.

.

Malier Божиќ Писклив Куче Играчки, Трајни Гума Куче Џвакање Залак Играчка Полнети Куче Играчки, Смешни Интерактивни Куче Играчки за Кученце Мали Средни домашни Милен?

Malier Божиќ Писклив Куче Играчки, Трајни Гума Куче Џвакање Залак Играчка Полнети Куче Играчки, Смешни Интерактивни

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

【Божиќ Писклив Куче Играчки】Божиќ куче џвакање играчки се squeakers вграден глас уред играчка главата, и да се направи писклив звук кога се гмечи и залак и ќе привлече куче на внимание, и да помогне во ослободување на вашето домашно милениче вознемиреност и притисок, и да се намали нивното деструктивно однесување.Одлично за кучиња од сите големини да се играат игри. 【Интерактивни Куче Играчки】Куче полнети играчки се идеални за истурам и играње, собирање во затворени простории или на отворено, која што кучето е дневен тренинг за да ги задржи активни и здрави.На квичат прави изведба дури и повеќе возбудлив. 【Модерен Божиќ Карактери Дизајн】3 видови на Божиќ елементи, Божиќ снежен човек, елен и Дедо Мраз дизајн, создаде силен празнична атмосфера за Божиќ.модерен и роман, добра како подарок за вашите домашни миленици. 【Премиум Материјали】Направени од природен памук, квалитет на природен говедско месо вкус на гума, која е мека, цврстина, безбедно и перат. (Совети : не се препорачува за екстремни силна залак кучиња.). 【Забите, Чистење и одржување Здравје】Кученце куче teething џвакање играчки може да им помогне на кучиња чисти забите и масажа на непцата, да ги задржи на чистење на забите.Кој е корисен на кучето здравјето. 3 вида на Божиќ елементи, Божиќ снежен човек, елен и Дедо Мраз дизајн, создаде силен празнична атмосфера за Божиќ.Направи писклив звук кога се гмечи и залак и ќе привлече кучиња внимание.Изработени од природен памук, нетоксичен квалитет на природен говедско месо вкус на гума, која е мека, цврстина, безбедно и перат. 3 вида на Божиќ елементи, Божиќ снежен човек, елен и Дедо Мраз дизајн, создаде силен празнична атмосфера за Божиќ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите