.

.

МОДЕРНАТА БРАН - Писклив Кадифен Куче Играчка - Интерактивна криенка Верверица Тип Загатка Играчка за Кучиња, Мала Големина

МОДЕРНАТА БРАН - Писклив Кадифен Куче Играчка - Интерактивна криенка Верверица Тип Загатка Играчка за Кучиња,

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

ИНТЕРАКТИВНА КУЧЕ ИГРА - Вашата прекрасна куче ќе биде зафатен играње со малку странци.ПИСКЛИВ - Секој странец ( големина од 3,5 инчен L x 2 инчен W) има еден врвен квалитет круг squeaker.МЕК МАТЕРИЈАЛ - Убаво мека кадифен играчка ќе помогне на вашето куче да биде среќен во текот на целиот ден и никогаш не се повреди. 2 ВО 1 - Вашиот малку може да се игра затворен и отворен, со вселенски брод или со странци.СВЕТЛИ БОИ - Оваа играчка има светли бои и секогаш може да се најде на тревата.СОВЕТ - Додадете кучето е третира да вселенски брод. 1 (еден) Вселенски брод со 3 дупки. 3 (три) Странци со squeaker внатре.Стави три странци во внатрешноста на ракета и да покаже вашето куче колку малку странци може да се извади на дупки.Висок квалитет на мека material Neat embroidery Thick пена и поради тоа добра форма на toy Perfect size Well направени играчка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите