.

.

Jiande Куче Џвакање Писклив Играчка, 10pcs Куче Teething Џвакање Играчка Сет со Топката и Памук Јажиња, Агресивно Џвакање Играчки, Интерактивна Играчки за Миленичиња Подаро?

Jiande Куче Џвакање Писклив Играчка, 10pcs Куче Teething Џвакање Играчка Сет со Топката и Памук Јажиња, Агресивно

мислење на клиентот:

DEN 607.20
Достапност
Во достапна форма

➤Погодна за средни кучиња (10-25kg), 10 пакети вкупно. ➤Е применливо : Медиум кучиња (10-25 catties). ➤Применливи милениче категорија : куче. ➤Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја проверите. ➤Погодна за средни кучиња (10-25kg), 10 пакети вкупно.➤Е применливо : Медиум кучиња (10-25 catties).➤Применливи милениче категорија : куче.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, бидете сигурни дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Парична казна прирачник за мерење има суптилни грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.➤ Времето за испорака е 10-25 дена➤Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите