.

.

Оска P1343-E Мрежна Камера - Мрежна камера - на отворено - подесувате-доказ - боја (Day&Night) - 1/4 - CS-монт - авто ирис - ротирачки-фокусна - аудио - 10/100 - Висока Рое

Оска P1343-E Мрежна Камера - Мрежна камера - на отворено - подесувате-доказ - боја (Day&Night) - 1/4 - CS-монт

мислење на клиентот:

DEN 13896.00
Достапност
Во достапна форма

Робустен фиксна ден и ноќ camera Save инсталација време и costs Intelligent способности како што en.На отворено-подготвени ОСКА P1343-E Мрежа Камерата е определен ден и ноќ камера со врвен квалитет на сликата, обезбедувајќи одлична H. 264 изведба во робустен дизајн.Супериорен видео квалитет е предвидено со прогресивно скенирање во повеќе поединечни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите