.

.

Стабилни Сончеви Камера, YN90 8W 4mm Надворешна Безбедносна Камера Метал и Пластика за Junzheng T31Z

Стабилни Сончеви Камера, YN90 8W 4mm Надворешна Безбедносна Камера Метал и Пластика за Junzheng T31Z

мислење на клиентот:

DEN 4276.56
Достапност
Во достапна форма

Човечкото тело индукција, кога се сетила на лицето, тоа ќе пука веднаш.Долго откривање на далечина, широк спектар, и чувствителни одговор.Микробранова индукција технологија на полнење и празнење технологија за управување со вграден декодер одбор, стабилни перформанси.Тоа не е под влијание на користење на животната средина, на висока температура и рефлексија.Напојуван со соларна енергија и вграден треба за да се поврзете со електрична енергија.Едноставен за инсталација, без жици и удирање, нема штета за декорација.Микробранова индукција е активен предизвика откривање на снимката, која може да почнете со снимање во 0.6 секунди.Поддршка мобилен телефон софтвер со далечински мониторинг во секое време и секаде, поддршка спогодба, видео, слика, движење откривање на алармот и така натаму.Предмет Тип : Соларна Камера Материјал : Метал Plastic Model : YN90 Color : Бела Black Principle на Индукција : Човечкото Движење Detection Main Чип : за Junzheng T31 ZSensor : F23/2063/За SONY307/За SONY327 1/2.7 во CMOSAPP Име : За MYCAMAdjustable Агол : 320° лево и десно, 90° и down Video Кодирање : H. 265 Effective Пиксели : 2 MPResolution : 1920 x 1080 Humanoid Детекција : Support Focal Должина : 4mm Shooting Далечина : За 0-15 Метри/0-49.2 ft Shooting Агол : 360° (Rotatable)Време на Одговор : 0.6 Seconds Battery Капацитет : 6 x 18650 Батерии, 2600m Ah На Батеријата (Не се Вклучени)Соларен Панел Моќност : 8 WRated Полнење на струјата : 1455m ANight Снимање : Бела светлина (да се пополни светлина) и инфрацрвени прирачник switch White Светлина Моќ : 1 W LEDInfrared Моќ : 1 W LEDStorage Капацитет : Максимална поддршка 128 GB мемориска картичка(Не е Вклучен)Индукција на Далечина : За 0-12 Метри/0-39.4 ft Sensing Агол : 360° (Rotatable)Работна Температура : -15℃ до 60℃Работна Влажност : 0%-90%RHPower Набавка : Фотоелектрически Двојна Цел, Соларни вградена Литиум Батерија Supply Standby Потрошувачка на Енергија : 0,08 WWorking Потрошувачка на Енергија : ≤2 W во Текот На Денот, ≤2.8 W Во Night Waterproof Оценка : IP67.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите