.

.

Надворешна Безбедносна Камера, Marceloant 1080P Безжичен WiFi Netvue Камера Дома Надзор Куршум Камера, IP66 Водоотпорен, Поддршка 2 Начин Аудио Разговор, Ноќ Визија, Движење Откри

Надворешна Безбедносна Камера, Marceloant 1080P Безжичен WiFi Netvue Камера Дома Надзор Куршум Камера, IP66

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .FHD 1080 P & Ноќ Визија : Висока резолуција на сликите во 1080p резолуција, и во комбинација 3.6 mm широк објектив за покривање на повеќе места јасно дури и во теренот темнината со ноќно растојание до 32ft.Двонасочна Аудио : Надвор безжични камери безбедност ви овозможува да комуницирате со поздрави гостите и одвраќање алармот може да се ослободи од несаканите гости.Чувајте ги сите на вашиот 24/7 снимен од безбедносните камери снимки од нашите отворено камерата на нашите облак, или користете ТФ-картичка (Max 64 GB).Супер Ноќ Визија : Донесува МЦП (Инфраред Филтер) технологија која поддржува за да се префрлите на денот и ноќта режим автоматски, така што можете да ги надгледувате вашите home security целиот ден.До 32 стапки на инфрацрвена светлина го прави ноќ визија подобро, обезбедува слики или видео како јасно како текот на денот.Compatiable со WIFI : Безжичните надворешна безбедносна камера работи совршено, кога е поврзан 2.4 GHz, WIFI (2.4 GHz Wi-Fi мрежа само, не за 5.0 GHz).IP66 ВОДООТПОРЕН : IP66 професионални home security камера, температура се движи од -4°F до 122°F (-20°C 50°C).Што значи движење безбедносната камера е доволно силни за да издржат груб временски и Вандалот Отпорни, дури и во бурата и снежните времето. 1x Безбедносна Камера. 1x Адаптер. 1x Упатство. 4x Планината Завртки.Компатибилни Уреди : i OS и Андроид Поддршка 2.4 GHz, WIFI (Не поддржува 5 G мрежа).Поддршка голема брзина ТФ-картичка до 64 GB (Не се вклучени).Ви обезбеди остри и јасни видеа до 1920*1080. Да те фати секој детали, не пропуштајте било критични моменти.Двонасочна Аудио Поддршка Бариера-слободна Комуникација.IP66 водоотпорен и dustproof одделение, бестрашен од сонце и дожд.Cloud складирање ослободува капацитет од ограничувања.Ексклузивните апликации се повеќе интелигентни.Напредна технологија за енкрипција за да се спречи видео истекување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите