.

.

Оска Комуникации - Оската P3364-Lve Мрежна Камера - Боја Монохроматски - 3.6 X Оптички - Cmos - Кабел - Брз Етернет Производот Категорија: Фото Апарати & Оптика/Надзор/Network Каме?

Оска Комуникации - Оската P3364-Lve Мрежна Камера - Боја Монохроматски - 3.6 X Оптички - Cmos - Кабел - Брз

мислење на клиентот:

DEN 3215.76
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ОСКА P3364-LVE Мрежна Камера - Боја Монохроматски - 3.6 x Оптички - CMOS - Кабел - Брз Етернет - ОСКАТА P3364-LVE Мрежна Камера - Боја Монохроматски - ОСКАТА P3364-LVE Мрежна Камера - Боја Монохроматски - 3.6 x Оптички - CMOS - Кабел - Брз Етернет - P3364-LVE 6 MM - P3364-LVE Мрежна Камера - Упатство за Инсталација Инсталација и Управување со Софтвер на CD - Windows Декодер 1-user License - Конектор за Полнење - Монтажа Заградата - 5 m (16 ft. - Објектот Од Типот : - Мрежна Камера.Објект-Дел-Не# : 0476-001. Производителот Гаранција : 3 Година - New - ОСКАТА P3364-LVE Мрежна Камера - Боја Монохроматски - 3.6 x Оптички - CMOS - Кабел - Брз Етернет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите