.

.

Персоналните германски Овчар Куче Мајка Гимнастик, Alsatian Куче Женска, германски Овчар Мама, Бергер Allemand Сопственик Моментов (30 мл, Розова)

Персоналните германски Овчар Куче Мајка Гимнастик, Alsatian Куче Женска, германски Овчар Мама, Бергер Allemand

мислење на клиентот:

DEN 790.80
Достапност
Во достапна форма

НА "ДРАГИ 'CUSTOM NAME', ВИЕ СТЕ НАЈДОБРИТЕ ГЕРМАНСКИ ОВЧАР МАЈКА.АКО ИМАВ РАЗЛИЧНИ МАМО, ЈАС ЌЕ ГО ГРИЗНЕ НЕА ВО ЦИЦКИ И СЕ КАНДИДИРА ЗА ВАС.ЉУБОВ, 'КУЧЕТО Е ИМЕТО ТУКА "" ГИМНАСТИК е совршен подарок за германски Овчар куче мајка.Сите од нашите нерѓосувачки челик tumblers функција двапати ѕид вакуум изолација со чист капак за 2 X ладно и задржување на топлина во споредба со стаклени или пластични садови.Гравирање е трајна, но тоа е не се препорачува за машина за миење садови ги користите.Ве молиме рака мие.Јасно пластика push-на капакот спречува "дупките" во системот.BPA и да доведе слободни.Секој еден е прав обложени за екстремна издржливост!.Совршен за лична и функционална подарок за мажите и жените за многу прилики како родендени, Божиќ, годишнини, свадби, ден на Мајката, Таткото ден, итн.Големина : 30 мл | Боја : Розова.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите