.

.

2 Пакет на Мозоци Приклучоци за RTIC Ладилници, Голема & Мали Кулер на Мозоци Приклучоци Компатибилен со RTIC 20QT, 45QT, 65QT Ладилници со Нови Два Канализација

2 Пакет на Мозоци Приклучоци за RTIC Ладилници, Голема & Мали Кулер на Мозоци Приклучоци Компатибилен со RTIC

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со RTIC замена приклучоците кои се користат во "Двојна Потрошувачка Приклучок на Системот".Голема & мали кулер на мозоци приклучоци одговара за RTIC 20 QT, 45 QT, 65 QT нови ладилници со 2 дренажа дупки.Добар Дизајн завртката-во заптивка мозоци plug подобрување на прст knob дизајн, кои се лесно да се отвори и затвори за да се исцеди вашиот поладна вода.Кога делумно се отвори, на мозоци приклучок ви овозможува да се исцеди ладилник без целосно отстранување на приклучокот.Лесен за Употреба Овие замена на мозоци приклучоци може да се исцеди поладна вода додека се исцеди приклучок е делумно отворени.Едноставно unscrew потрошувачка приклучокот, повлечете ја надвор, tilt вашиот ладилникот, и нека вода надвор.Заострување на кулер на мозоци приклучок е добар за одржување на кулери топло.Пакет се Вклучени ладилникот се исцеди приклучокот за полнење вклучуваат 1pc големи завртка-во заптивка кулер на мозоци plug замена за RTIC ладилници и 1pc мали кулер на мозоци приклучок со течење-доказ дизајн замена за RTIC 20 QT, 45 QT, 65 QT Ладилници.Задоволство Гаранција Ние се грижиме за сите купувачи чувство.Ако овој производ не ги исполни вашите очекувања, ве молиме да го испрати назад за 100% наплата или контактирајте не директно за непосредна и безболно резолуција. 2 Пакет на Мозоци Приклучоци за RTIC Ладилници, Голема & Мали Кулер на Мозоци Приклучоци Компатибилен со RTIC 20 QT, 45 QT, 65 QT Ладилници со Нови Две одводни канали.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите