.

.

ForeShore Дијамант Плоча Алуминиум Кулер Divider со Отстранлив Полица/Сечење Одбор. Одговара на YETI Тундра Тешко Ладилници. Во Склопот Чува Содржината Одделени.

ForeShore Дијамант Плоча Алуминиум Кулер Divider со Отстранлив Полица/Сечење Одбор. Одговара на YETI Тундра

мислење на клиентот:

DEN 1680.00
Достапност
Во достапна форма

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Divider со отстранлив полица.РАЗНОВРСНА : Може да се чуваат во замрзнувач додека подготвени да се користи за дополнително ладење функција.ИЗДРЖЛИВИ : Дијамант плоча алуминиум, TIG заварени и направена да трае.Направен во САД.КОМПАТИБИЛНОСТ : Само компатибилни со YETI ладилници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите