.

.

YETI Rambler Colster Замена Заптивка

YETI Rambler Colster Замена Заптивка

мислење на клиентот:

DEN 604.80
Достапност
Во достапна форма

Одговара на YETI Rambler Colster; работи со традиционалните 12 мл.лименки и шишиња.Товарот-и-Заклучување на Заптивка обезбедува вашиот пијалок во место.Rambler Colster не се опфатени со купување на овој замена заптивка.BPA-free; машина за миење садови безбедно.Достапен во црна само.Rambler Colster Замена Gasket The Load-и-Заклучување на Заптивка е BPA-free и машина за миење садови-безбедно.Да се чува на ладно, суво место, кога не е во употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите