.

.

ZZXUAN Кула Фан Осцилирачки Фан со Далечински управувач, Тивко Вентилаторот за Ладење Карактеристики 3 Начини 3 Брзини, 4 во еден Снабдување воздух, 6 Метри Далечински У

ZZXUAN Кула Фан Осцилирачки Фан со Далечински управувач, Тивко Вентилаторот за Ладење Карактеристики 3 Начини

мислење на клиентот:

DEN 1385.52
Достапност
Во достапна форма

Широк агол снабдување воздух : 0-12° агол може да се прилагоди по волја, мулти-вертикален агол снабдување воздух, широк снабдување воздух опсег, подобро да се разбере вашето дува потреби.Алуминиум школка мотор : Сите алуминиум школка кула фан мотор, со користење на бакарна жица мотор, не-магнетни постабилна од general motors.Внатрешна ротација тип воздух набавка : само внатрешниот вентилатор ножеви се во операција, која се врти лево и десно, и подножјето плоча е фиксна.Снабдување воздух е стабилна, а телото стои без тресење.Деликатна demeanor : двоен слој за пакување дизајн, 6.95 mm безбедност решетка, безбедност, заштита, производот не мора да се грижите за децата да дојдеме, интегрирана рачка, далечински управувач закачалка.Три нивоа на воздушниот волумен : ниско ниво на ветрот, нежно ветре, mid-range правец, освежување ветре, high-end правец, силна ладно ветре, целото семејство е летната собир.Аголот на 0-12° може да се прилагоди по волја.Снабдување воздух опсег е широк, и тоа го разбира вашиот дува потреби подобро.Тоа е светлина и не заземаат многу простор.Тоа трае до помалку од едно парче на А4 хартија, а телото е светло, па дури и за девојки.Може да се движи лесно.Ние се разбере она што ви треба, изборот ни е вистинскиот избор.Име на производ : Кула фан Номинална моќност : 220 V-50 Hz Фан тип : Кула фан Правец тип избор : 3 брзини за Енергетска ефикасност : никој Боја : сребро Нето тежина (вклучувајќи база) : 6kg Максимална бучава : 60 влезна моќност : 40 W боја : Бела Производ големина : 262*300*950mm Забелешка : бебе големина на податоци е прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 1~2 cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ Потсетување : Ние сме користење на 220 V номинална напон.Ако користите 110 V оценет напон или други оценет напони други од 220 V, ве молиме изберете нашите трансформатор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите