.

.

18 инчен Кукла Гимнастика Облека Неонски Розова - Компатибилен with18 инчен Кукли Облека и Додатоци (4 Парчиња во Сите)

18 инчен Кукла Гимнастика Облека Неонски Розова - Компатибилен with18 инчен Кукли Облека и Додатоци (4 Парчиња

мислење на клиентот:

DEN 526.80
Достапност
Во достапна форма

❤ Совршен Подарок за Девојки - 4 PC Неонски Розова 18 инчен кукла гимнастика во собата.Вклучува кукла додатоци компатибилен со нејзината генерација и нејзиното патување во животот.Совршен гимнастика кукла леотар со пенливи rhinestones.КУКЛА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ. ❤ Оваа Неверојатна 18 инчен Гимнастика Облека за кукли има лесен ZIPPERED НАЗАД за малку девојки да се облекуваат своите dolly лесно!Доаѓа во комплет со пенливи глам кристал леотар, гимнастика мат, медал и косата парче за да го постигне врвот на интерпункција со судијата. ❤ Прифатлива & Висок Квалитет — Направени од страна на Кукла Конекции, премиерот кукла гимнастика леотар за 18 во кукла облека и додатоци производител, американски специјално дизајниран за тоа посебно девојка кукла во вашиот живот.Овој ексклузивен дизајн е направен од широк lycra ткаенина како и сите професионални шампион гимнастика леотар облека.Не поевтино направени како и другите увезени продукти.Кукла и прибор за под $20. ❤ Вклучува : (1) 18" леотар (1) гимнастика мат (1) Олимписки медал ѓердан (1) на коса и вратоврска. ❤ Меша и Натпревар Вашата Кукла Гардероба — Комплимент вашиот 18" Кукла облека веќе во вашата кукла за складирање плакарот со оваа девојка гимнастика во собата.Можете да се меша со вашиот кукли кукла облека, фустани, маски, чевли, јакни и работи веќе во вашиот куклена куќа за полнење.Предизвика Розова & Црна Леотар.Појавување На Hairpiece.Гимнастика Гимнастика Мат.Олимписки Медал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите