.

.

Colcolo 3pcs Кука Ѕид Складирање Закачалка Рек Велосипед Виси Стојат Гаража

Colcolo 3pcs Кука Ѕид Складирање Закачалка Рек Велосипед Виси Стојат Гаража

мислење на клиентот:

DEN 791.76
Достапност
Во достапна форма

Лесно да се инсталира, тоа може да биде директно инсталиран на дрвени греди или дрвени тавани, или тоа може да биде инсталиран на цемент ѕидови со проширување цевки, стабилна и практични.Велосипед кука закачалки се голем одговара за сите велосипед видови.Примена : гаражи, carports, магацини, дребулии, алатка за складирање, складирање, итн., исто така, може да се користи за прикажување во продавници.Висока јачина на железна кука има голем носивоста и цврста виси објект.Носат-отпорни, и ' рѓа-доказ, и тоа не е се плаши од гребење на површината на бесење на објект кога го користите.Вертикална кука може да се зачува простор и е високо ефективни кога во споредба со традиционалните велосипеди решетката.Опис : - Висока јачина на железна кука има голем носивоста и цврста виси објект.Носат-отпорни, и ' рѓа-доказ, и тоа не е се плаши од гребење на површината на бесење на објект кога го користите. - Вертикална кука може да се зачува простор и е високо ефективни кога во споредба со традиционалните велосипеди решетката. - Лесен за инсталирање, тоа може да биде директно инсталиран на дрвени греди или дрвени тавани, или тоа може да биде инсталиран на цемент ѕидови со проширување цевки, стабилна и практични. - Велосипед кука закачалки се голем одговара за сите велосипед видови. - Апликација : гаражи, carports, магацини, дребулии, алатка за складирање, складирање, итн., исто така, може да се користи за прикажување во продавници.Спецификација : - Материјал : Железо - Максимално Оптоварување : 15kg Size Табела : Големина : 16x9.5x14cm/6.3x3.74x5.51inch Package Вклучува : 3 Дел Hook6 Поставите Проширување Screws Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

- Material:
Iron
- Maximum Load:
15kg
Size Chart:
Size:
16x9.5x14cm/6.3x3.74x5.51inch
Package Includes:
3 Piece Hook :
6 Set Expansion Screws :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Им се допаѓа и на купувачите