.

.

Алатка Организатор, Мултифункционални Магнет Лента 4Pcs Стабилна Трајни производи за Carport за Гаража

Алатка Организатор, Мултифункционални Магнет Лента 4Pcs Стабилна Трајни производи за Carport за Гаража

мислење на клиентот:

DEN 2145.60
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет, неговата силна магнетна сила може да се користи во повеќето средини, и исклучителна на изработка може да се обезбеди квалитетот на производот.Ѕидот монтирани дизајн, тоа не преземе дополнителни простор, и може да биде едноставно да се закачи на ѕид за да се заврши складирање на алатки.Тоа само треба да се инсталира на рек преку вградени инсталација или првин да ја инсталирате на протезата и вклучени, и организирање на авто поправка алатки на правилен и соодветен начин.Цврсти и силни магнетни материјали, во својот стан рамка има силна магнетна сила, која може цврсто држете нешто со магнетизам.Едноставна инсталација начин, тоа може да биде лесно да се зезнав да било ѕид или workbench, виси на колку уреди како е можно без да падне.Функција : 1. Цврсти и силни магнетни материјали, во својот стан рамка има силна магнетна сила, која може цврсто држете нешто со магнетизам.2. Едноставна инсталација начин, тоа може да биде лесно да се зезнав да било ѕид или workbench, виси на колку уреди како е можно без да падне.3. Тоа само треба да се инсталира на рек преку вградени инсталација или првин да ја инсталирате на протезата и вклучени, и организирање на авто поправка алатки на правилен и соодветен начин.4. Висок квалитет, неговата силна магнетна сила може да се користи во повеќето средини, и исклучителна на изработка може да се обезбеди квалитетот на производот.5. Ѕидот монтирани дизајн, тоа не преземе дополнителни простор, и може да биде едноставно да се закачи на ѕид за да се заврши складирање на алатки.Спецификација : Предмет Тип : Магнетни Алатка Holder Material : Силна Magnetic Product Големина : Прибл. 30.5 cm / 12in Purpose : Тоа е погоден за организирање и зачувување на авто поправка алатки.Пакет Листата : 4 x Магнетни Алатка Holder8 x Screw8 x Завртка Проширување Цевка.

Клучни карактеристики

Item Type:
Magnetic Tool Holder
Material:
Strong Magnetic
Product Size:
Approx. 30.5cm / 12in
Purpose:
It is suitable for organizing and storing auto repair tools.
Package List:
4 x Magnetic Tool Holder :
8 x Screw :
8 x Screw Expansion Tube :

Им се допаѓа и на купувачите