.

.

BESTOMZ 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Триаголник Подлога Око Плоча Главен Прстен Кука Јамка U-облик Дизајн Завртки Планината Јадица Закачалка

BESTOMZ 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Триаголник Подлога Око Плоча Главен Прстен Кука Јамка U-облик Дизајн

мислење на клиентот:

DEN 275.76
Достапност
Во достапна форма

Отпорност на корозија во saltwater средина, висока јачина, издржлив и лесен за инсталација.Заварување фирма, како и подобрување на капацитет на носивост.Светла површина полирање, прекрасен изглед.Може да се користи за да се приклучиш на мали јахти и чамци, исто така, се користи како кеси и дома додатоци.Инсталирај го на таванот во област што би сакал да се откажам светлина тела, лустерот или тавански вентилатор.Description This објект е добро направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба.Со U-облик дизајн и тешки, тоа е со отпорност на корозија во saltwater environmentit и може да се користи за да се приклучиш на мали јахти и чамци.Покрај, тоа, исто така може да се користи како кеси и дома додатоци.Функција - Боја : Сребро.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Големина : Прибл. 4.5 х 1.5 х 2 см / x 1.8 0.6 x 0,8 инчи (L x W x H).- Максимално оптоварување : 40kg.- Отпорност на корозија во saltwater средина, висока јачина, издржлив и едноставен за инсталација - Заварување на фирмата, како и подобрување на капацитет на носивост.- Светла површина полирање, прекрасен изглед.- Може да се користи за да се приклучиш на мали јахти и чамци, исто така, се користи како кеси и дома додатоци.- Инсталирај го на таванот во област што би сакал да се откажам светлина тела, лустерот или тавански вентилатор.Пакет Including1 x сет на 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Триаголник Подлога Око Плоча Главен Прстен Кука Јамка U-облик Дизајн Завртки Планината Јадица Закачалка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите