.

.

Petsfit Затворен Куче Куќата Вентилација Дрво Мачка Куќи за Внатрешна Мачки со Покачена Кат&Анти-се Лизга на Дното

Petsfit Затворен Куче Куќата Вентилација Дрво Мачка Куќи за Внатрешна Мачки со Покачена Кат&Анти-се Лизга на

мислење на клиентот:

DEN 3188.40
Достапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛИ : колибата мебел стил куче куќата се направени од цврст ела дрво, па тоа е издржлив, здрав и стабилен.Користење на еколошки бои за да се обезбеди здравствена заштита за членовите на семејството и вашиот крзно бебиња.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Овој мултифункционален затворен куче куќата доаѓа со lockable жица вратата, па вие не само што може да го користите како куче кинолошки но исто така од страна на маса.ДИМЕНЗИИ : Надворешниот големина 31.5"L×21.5"W×21"H и внатрешни работи големина 29.6"L×18.7"W×16.2"H. Погоден за мачки и мала големина кучиња до 22lbs.Тоа ќе им даде на вашето домашно милениче простор тој треба да се водат од удобно, па останува пријатна сите во текот на годината.ОДЛИЧНА ВЕНТИЛАЦИЈА : Ова затворен doghouse доаѓа со одлична вентилација како што се одликува со покачена кат, заштита на вашиот кожен пријатели од влага, држејќи ги суво и топло, а со тоа и унапредување на нивното здравје и комфор.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Лесно да се соберат со пред-drilled дупки.Страна дупки се направи тоа практично да се укине и да се движат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите