.

.

Gerioie Милениче Виткање Ограда, Пет Кафез Шатор, Пет Кафез Шатор за Надворешна употреба, за Бебе Мачки Puppies

Gerioie Милениче Виткање Ограда, Пет Кафез Шатор, Пет Кафез Шатор за Надворешна употреба, за Бебе Мачки Puppies

мислење на клиентот:

DEN 664.80
Достапност
Во достапна форма

Не комплекс крои е потребно, оградата ќе се одвиваат автоматски и вграден‑во рамка ќе pop‑up и се отвори во секунди.Транспарентен мрежа ви овозможува да гледате и да управувате со вашето домашно милениче во секое време, а исто така обезбедува добра вентилација за да се спречи мирис акумулација.Количка за дизајн, едноставен за чување не заземаат простор.Мал и лесен, погоден за новороденче мачки и puppies користи како испорака соби.Направен од висок квалитет на платно, удобно и да дише.Функција : 1. Не комплекс крои е потребно, оградата ќе се одвиваат автоматски и вграден‑во рамка ќе pop‑up и се отвори во секунди.2. Количка за дизајн, едноставен за чување не заземаат простор.3. Мал и лесен, погоден за новороденче мачки и puppies користи како испорака соби.4. Транспарентен мрежа ви овозможува да гледате и да управувате со вашето домашно милениче во секое време, а исто така обезбедува добра вентилација за да се спречи мирис акумулација.5. Направен од висок квалитет на платно, удобно и да дише.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Пет Кафез Tent Material : Крпа + Metal Product Големина : Дијагоналната Должина : Околу. 120 cm/47.2 in Unilateral Должина : Околу. 60 cm/23.6 in Height : Прибл. 39 cm/15.3 in Weight : Прибл. 303.0 g Suitable за домашни видови : бебе мачки, puppies, etc Function : шатор за puppies и мачки или други мали животни да се игра in Package Листа : 1 x Милениче Кафез Tent1 x Складирање Bag1 x Боја на Хартија Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите