.

.

CERAMICHE D'ARTE PARRINI - италијански Керамички Уметност, Керамика Плочка Обичај Куќа Број Граѓански Адреса Декоративни Плочи Страна се Насликани се Направени во ИТАЛИЈА То?

CERAMICHE D'ARTE PARRINI - италијански Керамички Уметност, Керамика Плочка Обичај Куќа Број Граѓански Адреса

мислење на клиентот:

DEN 3576.00
Достапност
Во достапна форма

+200 5-ЅВЕЗДА ★ за КОМЕНТАРИТЕ на нашиот продавачот профил.Im толку горди на сите светлечки коментарите мојот неверојатни клиенти веќе се дадени на нашите уметнички парчиња од Италија ♥ .ПРОИЗВОД INFORMATIONCeramic обичај плочка Број куќа Димензии : 11.81 Инчен x 7.87 ПРОИЗВОД INSTRUCTIONSResistant за сите временски услови,можете да прикачите и панел со цемент или лепак за плочки.Сите наши производи се води слободна и може да се користи за храна и може да се мијат во машина за миење садови .МОЖЕТЕ ДА ПОБАРАТЕ ОД НАС ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ?Можете да побарате било какви други прилагодување, купи директно од производителот на Тоскански занает.Рачно насликани од страна на "Ceramiche darte Parrini" , од 1979 година. Точка (со сертификат за автентичност ) може да се разликува малку од фотографиите, секој објект се смета за уникатен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите