.

.

Количка за Пикник Маса - Каучот Лаптоп Табела Кревет Лаптоп Стојат Читање Носителот Широк Десктоп со Мазни Рабови за Статистика Тинејџерски Игри Студија Drawning Чита?

Количка за Пикник Маса - Каучот Лаптоп Табела Кревет Лаптоп Стојат Читање Носителот Широк Десктоп со Мазни Рабови

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : дрво, кревет, маса направена од МЕДИЈАПАН цврсто дрво иверица е безбеден и еколошки, има мазна полиран и природни површината на допир.Овој лаптоп Круг фах маса има стилски и елегантен допре до вашиот дом, канцеларија, или хотел.ВИДИ, ИГРААТ, УЧАТ-БЕЗ НАПУШТАЊЕ НА КРЕВЕТ : Дали сте страствен љубител на удобен кревет?или сега сте се опоравува од минатото хирургија, она што ви треба најмногу е тука!Тоа совршено се вклопува во речиси сите големини лаптоп, таблет и телефон, исто така, прочитајте или не уметности и занаети, додека седи на троседот или имаат појадок во кревет.НАУЧНИ ДИЗАЈН : десктоп картичка дизајн го прави лесен и удобен за место на мобилни телефони, книги и списанија и вграден во купот на носителите на чувајте пијалаци во место.Анти-лизга и W-нозете се стабилни и нозете поклопени за да зачувате простор и флексибилност.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ : Овој Лаптоп Кревет, Маса за пишување биро кревет табела доаѓа со собранието не го бара.Едноставно извлечете склоплива нога и поставување на табела, преку поддршка на тока.Доколку постојат било какви валкани место, само да ги чистат со влажна крпа.ПРЕНОСНИ И СВИТЛИВА РАМКА : Тоа е погодно за да го носат пренослив лаптоп стојат кревет, работна маса со вас, благодарение на компактен укината големина (23.6"L x 15.7"W x 11"H).Па тоа не е само да се користат за работна станица или кревет фах но, исто така, може да се користи на отворено како кампување или пикник.Боја : Каки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите