.

.

Бонсаи Дрво Mandala Плажа Крпа, Индиски Хипи Boho Голем Круг Плажа Крпа со Tassels, Сина, Виолетова Бохемски Циганската Плажа Ќебе Песок Доказ Преголеми Круг Медитација, Јог?

Бонсаи Дрво Mandala Плажа Крпа, Индиски Хипи Boho Голем Круг Плажа Крпа со Tassels, Сина, Виолетова Бохемски

мислење на клиентот:

DEN 2124.00
Достапност
Во достапна форма

100% Микрофибер. ❤ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЖИВОПИСНИ БОИ : квалитетот на овој paisley хипи круг плажа крпа е издржлив ДЕБЕЛИ мека тери крпа, 100% микрофибер.Тежината е околу 1.28 lbs (580g), која е малку подебел од просечен крпа.Исчезнат-отпорни и високо-квалитетни бои ќе го задржи вашето roundie сјае светло;. ❤ЕКСТРА ГОЛЕМ ГОЛЕМИНА : 60 инчи во дијаметар вклучуваат tassels кој одговара најмногу за две лица удобно, совршен износ на простор за споделување со вашиот љубовник, дете, миленичиња и така натаму;. ❤За ПЕРЕЊЕ НАСТАВА : Рака мие, Само Не-хлор кајгана, Висат да се исуши, Без топла пегла.Ве молиме имајте во предвид не машина за перење, или можеби на штета на маргините.Тоа е брз сува крпа, само висат надвор за неколку минути и ќе можете брзо да се користи повторно;. ❤МУЛТИ-ЦЕЛ : Користи како Круг Плажа Крпа, Круг Плажа Ќебе, Круг Плажа Крпа Ќебе, Круг Tapestry, Јога Мат Крпа, Пикник Ќебе, Јога Тепих, Пикник Мат, Кревет Покритие, Маса Крпа, Медитација Мат, покрај базенот Lounging или Ѕид Виси;. ❤100% ЗАДОВОЛСТВО : Било кој квалитет на прашањето ве молиме вратете го во рок од 30 Дена и ќе се Добие Целосна Наплата.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Добиете roundie плажа крпа и да се задржи се вклопуваат со ризик бесплатно сега!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите