.

.

IDLTD - Бел Шум Машина - Благотворно Спиење Сида - Бела

IDLTD - Бел Шум Машина - Благотворно Спиење Сида - Бела

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

СПИЕЊЕ ДОБРО - Бел шум, природно смирува вас, или бебето да спие!.ОСТАТОКОТ ПОДОЛГО - Не се разбудам да соседи удира, тоалети испирање или сообраќај случува страна!.КОРИСТЕЊЕ НАСЕКАДЕ - Со долга 30 часа на батеријата, се создаде оаза во секоја соба! (АА батерии не се вклучени).ПРИРОДНИ ЗВУЦИ - Изберете од бел шум, природата звуци, и да се релаксираат да не looping на ѕвонење!.ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад нашите благотворно бел шум машини 100% , ако не сакате остатокот ќе го добиете од користење на тоа, ние ќе рефундирање на вашите пари!.Дали ви вредност добар ноќи одмор?Дали сте често woken преку ноќ време бучава?Ти би сакал да се разбуди чувството опуштено и освежен?Тогаш оваа бел шум машина е совршено решение.Бел шум делува како блокатор на надворешни звуци, додека во исто време, релаксирачки вашиот ум и промовирање на внатрешниот мир.Соседите удира, возови татнеж страна, и ноќ време крцкавиот сите ќе бидат замолчени, оставајќи ги ro добие остатокот што го заслужуваат.12 Смирувачки Звуци Изберете од бел шум, или релаксирачки природата звуци, да заспие, да звуци на птици пеење, истураше дожд, или океански бранови.Секоја песна е направена за да се промовира релаксација, и снимен без нарушување циклуси за крајната одмор.Одлично за Бебиња Тестирани на fussiest прагови, бели шумот може да се смири малку од нив да спие, и да ги задржи одмор за подолго време.Оставајќи ве да се добијат некои добро заработил одмор, како и!Игра Ништо Компатибилен со мобилни телефони, можете да ги поврзете во текот на денот да играат вашите омилени песни од премиерот музика, spotify, или youtube!Батеријата или да се Напојува преку Штекер Со 30-час на животниот век на батеријата, можете да креирате некоја оаза каде било, донесе природата звуци за бања, за повеќето релаксирачка кафе, или на патот патувања да им помогне на малите спиење преку долго journies.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите